Inwertery fotowoltaiczne & Inwertery fotowoltaiczne

GRID-TIE · HYBRYDOWY · 1-25 kW · IP65 · INTELIGENTNY MONITORING
Falownik fotowoltaiczny Krawat Hybrydowy Jednofazowy Trzy fazy Magazynowanie energii IP65 WiFi CE/IEC/VDE

Informacje przekazane przez Klienta; wymienione w dowolnej kolejności.

Przegląd produktu

Falownik fotowoltaiczny producenta, którego ekspansję zagraniczną wspiera FangService, z wyświetlaczem LCD

FangService współpracuje z wyspecjalizowanym producentem falowników fotowoltaicznych z 15-letnim doświadczeniem w R&D, aby dostarczyć kompletne portfolio falowników fotowoltaicznych do projektów mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłu lekkiego. Oferta obejmuje zarówno falowniki szeregowe podłączone do sieci, jak i hybrydowe falowniki magazynujące, a także kompleksowe systemy magazynowania energii, zapewniające właścicielom projektów jedno źródło konwersji energii słonecznej, zużycia własnego i zasilania rezerwowego.

Każde urządzenie zostało zbudowane z myślą o wysokiej wydajności konwersji, niezawodnej zgodności z siecią i łatwej zdalnej obsłudze za pośrednictwem aplikacji mobilnej i portalu internetowego, pomagając gospodarstwom domowym i firmom maksymalizować wartość ich dachowych lub naziemnych paneli fotowoltaicznych.

Seria falowników

1,0 - 10,0 kW

Sieć jednofazowa (seria S)

Kompaktowy falownik szeregowy do zastosowań domowych do domowych systemów fotowoltaicznych. Stopień ochrony IP65, duży graficzny wyświetlacz LCD, komunikacja WiFi / GPRS / LAN / RS485, całodobowy monitoring obciążenia i wbudowany ogranicznik eksportu mocy zapobiegający przepływowi zwrotnemu.

4,0 - 25,0 kW

Sieć trójfazowa (seria TP)

Trójfazowy falownik szeregowy do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych o napięciu wejściowym do 1000 V prądu stałego, maksymalnej sprawności 98,4% i sprawności MPPT 99,9%. Czytelny wyświetlacz LCD, zdalne ustawienia i obsługa aplikacji/grafiki internetowej.

6,2 kW

Jednofazowy hybrydowy (TG6200-48)

Hybrydowy falownik magazynujący do użytku w sieci i poza nią. Zmywalna osłona przeciwpyłowa IP54 do trudnych warunków, praca równoległa do 10 jednostek, kompatybilność z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi i litowymi, wydajność ładowania/rozładowania do 94%.

4,0 - 12,0 kW

Trójfazowa hybryda (seria EPH)

Trójfazowy falownik hybrydowy do magazynowania energii słonecznej z najwyższej klasy asymetrycznym wyjściem trójfazowym na poziomie przemysłowym, dokładnym limitem eksportu mocy, wyjątkowo niskim zużyciem własnym i obsługą akumulatorów litowo-jonowych z samodostosowującym się systemem BMS.

4,0–12,0 kW (możliwość skalowania do 24,5 kW)

Uniwersalny ESS

Zintegrowany hybrydowy inwerter i system przechowywania z niezawodnymi ogniwami LFP, wbudowanym systemem BMS, ponad 6000 cykli przy 90% DOD, ochroną IP65 i cyfrowym monitorowaniem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Łatwe przenoszenie, instalacja i rozbudowa.

Kluczowe cechy & Zalety

Wytrzymała ochronaStopień wnikania IP65 (siatka & ESS) i IP54 (hybryda ze zmywalną metalową osłoną przeciwpyłową) do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i w trudnych, zapylonych środowiskach.
Inteligentne monitorowanieKomunikacja WiFi, GPRS, LAN, P2P i RS485; Całodobowe monitorowanie zużycia energii za pośrednictwem aplikacji i portalu internetowego.
Wysoka wydajnośćMaksymalna wydajność konwersji do 98,4% i wydajność śledzenia MPPT na poziomie 99,9% w całym zakresie połączeń sieciowych.
Wyczyść wyświetlaczDuży graficzny ekran LCD z łatwymi ustawieniami na urządzeniu i intuicyjną zdalną obsługą grafiki.
Limit eksportu mocyWbudowany ogranicznik przepływu zwrotnego precyzyjnie kontroluje eksportowaną moc, aby dopasować ją do lokalnych zasad sieci.
Kompatybilność bateriiModele hybrydowe obsługują akumulatory kwasowo-ołowiowe i litowo-jonowe z samodostosowującym się systemem BMS i możliwością pracy równoległej do 10 jednostek.

Specyfikacje techniczne

Sieć jednofazowa (seria S)1,0-10,0 kW; Maks. DC 450-550 V; MPPT 70-500 V; 1-2 trackery; IP65; WiFi/GPRS/LAN/RS485
Sieć trójfazowa (seria TP)4,0-25,0 kW; Maks. napięcie stałe 1000 V; MPPT 160-850 V; Maks. efekt. 98,2-98,4%; Efekt euro. 97,5-97,9%; Efekt MPPT. 99,9%; IP65; 400 Vac 3W/N/PE
Jednofazowy hybrydowy (TG6200-48)6,2 kW; Bateria 40-60 V (znamionowa 48 V), kwasowo-ołowiowa / Li-Ion; Maks. ładowanie 120 A, rozładowanie 130 A; PV 9000 W / 500 V, MPPT 85-450 V; efekt ładowania/rozładowania do 94%; IP54; równolegle do 10
Trójfazowa hybryda (seria EPH)4,0-12,0 kW; Li-ion 130-700 V; Maksymalne ładowanie/rozładowanie 25/25 A; Samoadaptacja BMS; asymetryczne wyjście 3-fazowe; IP65
Uniwersalny ESS4,0–12,0 kW z możliwością skalowania do 24,5 kW; Ogniwa LFP, wbudowany BMS; Ponad 6000 cykli przy 90% DOD; IP65; CAN/RS485; aplikacja mobilna
CertyfikatyCE/IEC/EN50549/VDE
KomunikacjaWiFi, GPRS, LAN, P2P, RS485 (w zależności od modelu); aplikacja & monitorowanie sieci

Aplikacje

Dach mieszkalnyJednofazowe falowniki sieciowe i hybrydowe dla domów poszukujących energii na potrzeby własne i zasilania rezerwowego.
Commercial & Light IndustrialTrójfazowe falowniki sieciowe dla sklepów, magazynów i małych zakładów o mocy do 25 kW.
Energy Storage & BackupFalowniki hybrydowe i uniwersalny ESS do domków, gospodarstw i obciążeń krytycznych poza siecią.
Rozwiązania zestawów fotowoltaicznychKompletne pakiety falowników stringowych dla instalatorów i wykonawców EPC.

Profil producenta

Producent, którego zagraniczną ekspansję wspiera FangService, został założony w 2011 roku i ma swoją siedzibę w Wuxi, w sercu równiny delty rzeki Jangcy, zwróconej w stronę rzeki Jangcy od północy i jeziora Taihu od południa. Przy łącznej wartości inwestycji wynoszącej 3 miliony dolarów specjalizuje się w R&D, produkcji, sprzedaży i obsłudze posprzedażnej hybrydowych inwerterów do magazynowania energii, inwerterów sieciowych i systemów fotowoltaicznych.

Producent posiada fabrykę o powierzchni 5500 m² i bazę R&D o powierzchni 500 m² zgodną z normą ISO9001/9001:2015, zatrudnia ponad 60 wykwalifikowanych pracowników i osiąga miesięczne zdolności produkcyjne na poziomie 6 000–10 000 jednostek o łącznej mocy 35–50 MW.

Przede wszystkim producent podchodzi odpowiedzialnie do swoich produktów i klientów, od samego początku ściśle kontrolując każdy etap produkcji.

W których krajach i regionach występuje duży popyt na falowniki fotowoltaiczne & Falowniki fotowoltaiczne? Odwiedź pulpit mapy rozwoju klientów, aby zobaczyć globalną dystrybucję potencjalnych klientów, lubprzeszukaj globalny katalog potencjalnych klientów tutaj, na stronie FangService.

Chcesz, aby Twoja firma i produkty również tutaj zostały zaprezentowane, aby zintensyfikować ekspansję zagraniczną i zdobyć więcej zamówień międzynarodowych? Współpracuj z FangService i ciesz się wspólnym globalnym rozwojem!Kontakt.

Potrzebujesz falownika fotowoltaicznego do swojego projektu?

Podaj nam rozmiar swojego systemu i typ sieci - dopasujemy odpowiedni model sieciowy lub hybrydowy i odpowiemy wyceną w ciągu 24 godzin.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Najczęściej zadawane pytania

Jakie modele falowników fotowoltaicznych są dostępne?

Jednofazowe sieciowe (1–10 kW), trójfazowe sieciowe (4–25 kW), jednofazowe hybrydowe TG6200-48 (6,2 kW), trójfazowe hybrydowe EPH (4–12 kW) i kompleksowe systemy magazynowania energii (4–12 kW, skalowalne do 24,5 kW).

Jakie certyfikaty posiadają falowniki?

Gama falowników posiada certyfikaty CE, IEC, EN50549 i VDE dotyczące podłączenia do sieci i zgodności z bezpieczeństwem.

Czy falowniki można monitorować zdalnie?

Tak. Jednostki komunikują się za pośrednictwem Wi-Fi, GPRS, LAN, P2P lub RS485 (w zależności od modelu) i obsługują 24-godzinne monitorowanie obciążenia za pośrednictwem aplikacji mobilnej i portalu internetowego, z wbudowanym ograniczeniem eksportu mocy zapobiegającego przepływowi zwrotnemu.